Italiano Reggiano

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Italiano Reggiano » Dom i ogród » Jakie płytki do łazienki


Jakie płytki do łazienki

Posts 1 to 4 of 4

1

Szukam konkretnego modelu jakiś płytek do łazienki żeby dobrze komponowały się w takim pomieszczeniu bez okien i nie były zbyt ciemne i przytłaczające

0

2

Hmm moim zdaniem dobrym pomysłem będą płytki hiszpańskie , sam takie posiadam i wyglądają bardzo fajnie do tego nie są drogie: )

0

3

Płytki paradyz klasycznie zawsze będą pasować , więc zainteresuj się tymi wzorami :)

0

4

Wiesz, wybór materiałów jest bardzo duży, aż ciężko się odnaleźć. Ja polecam ze swojej strony płytki winylowe na podłogę. Jest to rzadko stosowany ale dobry pomysł. Powiem ci z doświadczenia, jako użytkownik. Z kumplem postanowiliśmy postawić na właśnie nie codzienne rozwiązanie, taki eksperyment. Założyliśmy je praktycznie równocześnie, po roku u mnie i u niego cały czas płytki się trzymają, nie posiadają żadnych uszkodzeń mimo dość złego traktowania. Po za delikatnie widocznymi skutkami codziennego użytkowania nic się z nimi nie dzieje. No i są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu co też przemawia na ich przewagę w stosunku do tradycyjnych płytek. Do łazienki jak znalazł :D

0


You are here » Italiano Reggiano » Dom i ogród » Jakie płytki do łazienki